Electricity saving box niższe rachunki

Electricity saving box niższe rachunki

Z urządzeń elektrycznych korzystamy codziennie, dlatego trudno sobie wyobrazić brak dostępu do prądu. Problem w tym, że za ów dostęp trzeba słono zapłacić. Rachunki za energię mocno obciążają domowy budżet, ale dzisiaj można z tym skutecznie walczyć. Zastanawiasz się, w jaki sposób? Odpowiedzią jest Energy Saver, niewielkie urządzenie o wielkich możliwościach. To z jego pomocą każdego miesiąca będziesz się cieszyć ze sporych oszczędności.

Prąd nie musi być drogi

Energy Saver może obniżyć opłaty za energię elektryczną o co najmniej 30 procent, w wielu przypadkach oszczędności sięgają blisko 50 procent. Tak właśnie działa to sprytne urządzenie. Zastanawiasz się pewnie, jakim cudem rachunek za prąd może być nagle niższy o połowę? Brzmi to jak bajka, ale to prawda. Energy Saver jest w stanie zredukować ilość zużywanego prądu. Oszczędzając z Energy Saver nie musisz zmieniać stylu życia i rezygnować z elektroniki. Nie musisz odmawiać sobie oglądania telewizji ani zastanawiać się, czy zakupiony właśnie nowy sprzęt kuchenny nie podniesie i tak wysokich opłat za prąd. Energy Saver jest po to, byś mógł cieszyć się swoją elektroniką bez ograniczeń, w takim stopniu, w jakim potrzebujesz.

Z Energy Saver korzystasz z prądu tak często, jak musisz. Tyle że licznik nie będzie już pokazywał jakiś kosmicznych wartości zużycia energii. Nie, nie dlatego, że dopuszczasz się oszustwa. Sekret Energy Saver polega na tym, że dzięki niemu z sieci korzystasz bardziej racjonalnie. To urządzenie sprawia, że licznik uwzględnia niemal wyłącznie energię faktycznie wykorzystaną, bez żadnych strat po drodze.

Sieć działa lepiej

Za energię płacimy tak dużo, ponieważ przy jej produkcji i przesyle zawsze powstają straty. W przypadku prądu decydujące są wszelkie szumy, zakłócenia i skoki napięcia, przez które pobór mocy osiąga zbyt wysokie wartości. Straty te nazywamy mocą bierną, która stanowi istotną część całej dostarczanej przez sieć energii. A dla użytkownika najistotniejsza jest moc czynna, bo to ona jest niezbędna do zasilania elektroniki. Najlepiej byłoby więc płacić tylko za moc czynną i właśnie w tym celu zaprojektowano Energy Saver.

Przyrząd ten poprawia jakość dostarczanego przez sieć prądu. Eliminuje skoki napięcia, wytłumia szumy, filtruje zakłócenia. Mówiąc w skrócie, niweluje straty energii. Do gniazdka w Twoim domu dociera niemal „czysty” prąd – na tym polega cała tajemnica. Dzięki Energy Saver nie płacisz za straty energii, bo one są już bardzo niewielkie. Miernik energii nalicza głównie to, co urządzenia wpięte do sieci realnie wykorzystały.

Najlepszy sposób na obniżenie rachunków

Przewaga Energy Saver nad konkurencją? Ten przyrząd jest naprawdę skuteczny, co potwierdzają setki zadowolonych klientów. Każdy, kto zdecydował się na to rozwiązanie, od razu zanotował spadek opłat za prąd, bez żadnych zmian w użytkowaniu sieci. Można mieć w domu całe mnóstwo elektroniki, a i tak rachunki za energię nie będą spędzać snu z powiek. Zakup urządzenia zwraca się po maksymalnie dwóch miesiącach, a potem to już czysty zysk i pełen komfort. I dlatego posiadacze Energy Saver polecają ten przyrząd wszystkim swoim znajomym.

Nie można też zapominać o kwestiach prawnych. Energy Saver nie jest jedynym znanym sposobem na obniżenie opłat za prąd. Ale jest jedynym, który nie przysporzy nam kłopotów. Majstrowanie przy liczniku, co jest najczęstszą praktyką mającą przynieść oszczędności, jest niezgodne z prawem i grożą za to wysokie kary. Natomiast za posiadanie Energy Saver nikt nie będzie miał do nas zastrzeżeń. Jego użytkowanie nie jest żadnym wykroczeniem, ponieważ działanie przyrządu nie opiera się na ukrywaniu rzeczywistego poboru energii, a jedynie na jego optymalizacji. Urządzenia nie trzeba więc ukrywać ani tłumaczyć się z jego posiadania. Jest ono całkowicie legalne.

Kolejne dodatkowe zalety to lepsza ochrona elektroniki. Dzięki Energy Saver urządzenia elektryczne działają sprawniej i wolniej się zużywają, znika też problem szkodliwego promieniowania elektromagnetycznego.

Prosta obsługa i same korzyści

Energy Saver może być używany wszędzie tam, gdzie znajduje się standardowa sieć elektryczna. Maksymalne dopuszczalne obciążenie sieci to 19kW, dlatego jeden przyrząd z reguły wystarcza na cały dom lub mieszkanie. Można go używać także w firmach, punktach usługowych, sklepach, restauracjach, warsztatach. Jedynym ograniczeniem jest wyższe od dopuszczalnego obciążenie sieci oraz zbyt wysoka wilgotność powietrza w danym pomieszczeniu – Energy Saver nie może być używany tam, gdzie wilgotność powietrza przekracza 85 procent. Poza tym żadnych innych ograniczeń nie ma.

Jedno urządzenie kosztuje 155 złotych plus koszty wysyłki, zamówienie realizowane jest od razu. Energy Saver jest bardzo prosty w użyciu, bo nie wymaga żadnej kalibracji, specjalnych gniazdek, instalacji. Po wyjęciu z pudełka przyrząd od razu jest gotowy do działania, potrzebne jest jedynie zwykłe gniazdko elektryczne. Po podłączeniu trzeba tylko odczekać 10 sekund i już wszystko działa. Energy Saver nie zajmuje wiele miejsca, jego wymiary to zaledwie 12cm x 7cm x 4 cm. Przyrząd działa całkowicie bezgłośnie.

Electricity saving box

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl