Forskolin nasila spalanie tłuszczu

Forskolin nasila spalanie tłuszczu

Forskolin to wyciąg z pokrzywy indyjskiej, który odpowiada za stymulowanie wytwarzania enzymów wpływających na uwalnianie kwasów tłuszczowych ze zgromadzonych komórek adipocytów.  Enzymy te przyspieszają również spalanie lipidów przez komórki mięśniowe. Dzięki temu mięśnie wykorzystują zmagazynowany tłuszcz jako źródło energii. Przedstawione procesy zwiększają termogenezę organizmu, która odpowiada za utrzymanie stałej ciepłoty ciała przez spalenie komórek tłuszczowych.

Zalety tabletek Forskolin

Forskolina korzystnie działa również na funkcjonowanie hormonów tarczycy odpowiedzialnych za regulację procesów metabolicznych w organizmie.  Tyroksyna i trójjodotyronina przyspieszają przemianę materii oraz poprawiają kondycję całego organizmu.  Suplement diety Forskolin rekomendowany jest nie tylko osobom odchudzającym się, ale również tym, którzy chcą przyspieszyć rozwój tkanki mięśniowej.

Dawkowanie Forskolinu

Producent rekomenduje zażywać od 1 do 2 tabletek dziennie, przed lub w trakcie posiłków. Tabletki należy popijać szklanką wody. Nie wolno przekraczać rekomendowane dawki Forskoliny. 

www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl